نمایندگی تعمیر کولرگازی در تهران

نمایندگی تعمیر کولرگازی در تهران

یونیک سرویس ارائه دهنده بهترین خدمات نصب و تعمیر کولر گازی با بهترین قیمت تعمیر کولر گازی توسط بهترین تعمیر کاران کولر گازی در تهران می باشد. علاوه بر آن پشتیبانی رایگان نیز برای تمامی خدمات خود از دیگر موارد تمایز یونیک سرویس نسبت به سایر رقبا می باشد.

باید بدانید که یونیک سرویس همچنین عهده دار نمایندگی برند های مطرح کولر گازی مانند، کولر گازی جنرال، سامسونگ، ال جی، گری، ایران رادیاتور برای نصب و تعمیر می باشد.

یکی از بدترین اتفاقاتی که در فصل تابستان ممکن است رخ دهد، در واقع، خرابی کولر گازی می باشد. علاوه بر آن با توجه به گرانی های به وجود آمده در انواع کالا ها و خدمات و همچنین تعمیرات شاید تعمیر کولر گازی کمی ترس داشته باشد از جانب قیمت.

باید بدانید که شرکت یونیک سرویس برای رفاه حال شما عزیزان حتی با وجود مشکلات گرانی و سختی هایی که مردم به تازگی با آن روبه رو شده اند در حال ارائه خدمات تعمیر کولر گازی با قیمتی منصفانه و گارانتی تعمیر رایگان می باشد.

در ادامه اقدام به معرفی تمامی خدمات یونیک سرویس در حوزه تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیر کولرگازی به شما عزیزان می نماییم. همانطور که پیش تر گفته شد، یونیک سرویس مدعهی ارائه دهنده بهترین خدمات تعمیر انواع کولرگازی با بهترین قیمت و تضمین کیفیت کار می باشد. شما می توانید همین حالا برای دریافت خدمات تعمیر کولرگازی خود با شماره های یونیک سرویس تماس برقرار نموده و علاوه بر دریافت بهترین خدمات تعمیر کولرگازی از سوی ما از راهنمایی های رایگان ما نیز استفاده کنید.

تعمیر کولرگازی غرب تهران

باید بدانید که نمایندگی اصلی شرکت یونیک سرویس در غرب تهران می باشد. با این حال ساکنان تمامی مناطق استان تهران می توانند از خدمات این شرکت تعمیرات لوازم خانگی استفاده نمایند.

چرا تعمیر کولرگازی غرب تهران؟ چون تعمیر کولرگازی از حساسیت زیادی برخوردار می باشد. اگر شما به یک نمایندگی غیر مجاز تعمیر کولرگازی مراجعه کنید مطمئن باشید که کولرگازی تعمیر شده اصلا هیچ گارانتی تعمیر نداشته و احتمالا به زودی همان جای تعمیر شده مجددا نیاز به تعمیر خواهد داشت. اما تعمیرگاه معتبر یونیک سرویس پس از تعمیرکولرگازی با قطعات اصلی، تا چندین ماه تعمیرات خود را گارانتی می کند.

گارانتی تعمیر چیست؟

گارانتی تعمیر به معنای آن است که پس از تعمیرکولرگازی، اگر مجددا کولرگازی در همان قسمت تعمیر شده دچار عیب شد تعمیرکار یونیک سرویس به محل اعزام شده و به صورت رایگان اقدام به تعمیر مجدد کولر خواهد کرد.

سرویس و تعمیر کولرگازی غرب تهران خود را به یونیک سرویس بسپارید. زیرا تعمیرگاه معتبر یونیک سرویس با داشتن نیرو های باسابقه و آموزش دیده می تواند در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین خدمات تعمیراتی خود به راحتی تمام برند های کولرگازی را تعمیر و سرویس نماید. قیمت مناسب و کیفیت کار بالا، یکی از ویژگی های ما می باشد.

کولر گازی باد گرم میزند

اگر کولر گازی شما باد گرم میزند به معنای آن است که شارژ گاز کولر گازی شما خالی شده. اگر به تازگی کولر گازی را شارژ گاز کرده اید احتمالا مشکل کمپرسور کولر گازی می باشد. از دیگر  دلایل آن وجود مشکل در فیلتر هوا و یا فن کولر گازی نیز می باشد. البته باد گرم کولر گازی می تواند دلایل دیگری نیز داشته باشد که در می توانید با تعمیر کولر گازی خود از مشاوره رایگان یونیک سرویس برای فهمیدن دلیل این مشکل نیز استفاده نمایید.

لوله برگشت کولر گازی برفک می زند

از جمله مهم ترین دلایل برفک زدگی و یخ زدگی کولر گازی، گرفتی لوله های کولر گازی و یا مشکل گاز کولر گازی می باشد.

عدم وجود جریان هوا در کویل کولر گازی نیز می توانید موجب برفک زدگی کولر گازی شود.

سر و صدای کولر گازی

از جمله مهم  ترین دلایل سر و صدای کولر گازی شکستن پره های فن کولر گازی و تراز نبودن آن می باشد. سر و صدای کولر گازی همچنین از دلایل دیگری مانند وجود یک سجم خارجی در کولر گازی و یا شل و لق بودن پایه های کولر گازی می باشد.

شما می توانید پس از بررسی موارد ذکر شده اقدام نمایید و سپس اقدام به روغن کاری موتور کندانسور کولر گازی نمایید. اگر مشکل برطرف نشد در صورت نیاز با تهران  سرویس کار تماس بگیرید.

عدم هوا دهی کولر گازی

از جمله مواردی که مربوط به عدم هوا دهی کولر گازی می باشد گرفتگی لوله های کولر گازی و خرابی کمپرسور کولر گازی می باشد که در هر صورت نیاز به وجود یک تعمیر کار کولر گازی می باشد.

بوی سوختگی کولر گازی

بوی سوختگی کولر گازی اگر از خود کولر گازی باشد مربوط به نیم سوز شدن و عدم کارکرد درست کمپرسور کولر گازی می باشد و اگر از اپراتور بیرونی کولر گازی باشد مربوط به سوختگی فن آن می باشد که در هر صورت می باست برای تعمیر کولر گازی با تعمیر کار کولر گازی تماس گرفت.

لازم به ذکر است این موارد بالا می تواند با تماس تلفنی با یونیک سرویس به صورت رایگان بررسی و عیب یابی نیز شود.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید یکی از دلالیل هزینه بالای برق اسپیلت ها نسبت به کولرهای آبی به خاطر درست استفاده نکردن از آن است. چرا که قرار گیری دستگاه در جای مناسب و تنظیم درجه دستگاه در هوای گرم باید به گونه استانداردی که دفترچه راهنما تعیین شده است باشد. علاوه بر آن سرویس و تعمیر نکردن کولر گازی های بعد از ۶ ماه کار نکردن قطعا باعث افزایش مصرف برق و همچنین بوجود آمدن خرابی خواهد شد.

توصیه ما برای تعمیر کولر گازی غرب تهران و جلوگیری از بالا رفتن هزینه برق تماس با تعمیرکار کولر گازییونیک سرویس است.

تعمیر کولر گازی غرب تهران

برای تعمیر کولر گازی غرب تهران با شرکت یونیک سرویس تماس بگیرد. ما با داشتن تعمیرکاران مجرب و با تجربه در غرب تهران توانسته ایم مشتریان وفاداری را جذب کنیم به طوری که در طول سال اگر ایرادی برای دستگاهشان به وجود بیاید تنها تعمیرگاهی که به آن اعتماد دارند و با آن تماس می گیرند، تعمیرگاه تعمیر کولر گازی غرب تهران است.

تعمیرکاران تعمیر کولر گازی غرب تهران در کوتاه ترین زمان بعد از تماس شما در محل حاضر شده و مشکل کولر کولر گازی شما را برطرف خواهند کرد. مهم نیست در کجای غرب تهران هستید اگر ساکن یکی از مناطق : شهرک غرب ، سعادت آباد ، فرحزاد ، یادگارامام ، پونک ، اشرفی اصفهانی ، میرزابابایی ، سردار جنگل ، چهار دیواری ، عدل ، بلوار فردوس ، باغ فیض ، مرزداران ، تیراژه ، صادقیه ، آریا شهر ، ستارخان ، بهبودی ، شادمان ، طرشت ، آزادی ، توحید ، دانشگاه شریف ، ستاری ، باکری ، اکباتان و… هستید کافیست با شماره گیری یکی از خطوط، ما را در جریان مشکل خود بگذارید تا به پاس وفاداری و اعتمادتان در کمتر از ۱ ساعت دستگاهتان را مانند روز اولش تحویلتان دهیم.

تعمیرکار کولرگازی مجرب

مردم در فصل تابستان و گرما به فکر تعمیر کولرگازی خود می افتند. یونیک سرویس با تعمیرکار کولرگازی مجرب و متخصص آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است. تعمیر کولرگازی هزینه کمتری از تعمیر کولرهای آبی دارد زیرا کمتر از کولرهای آبی خراب می شوند.

تعمیر کولر گازی نیاز به تخصص بیشتری نسبت به تعمیر کولر آبی دارد به همین دلیل ما با تنکسین های متخصص برای تعمیر کولر گازی برای جلب رضایت مشتریان در تهران ارائه خدمت میکنیم. تمامی تعمیر کار کولرگازی دریونیک سرویس از فیلترهای علمی و فنی عبور کرده اند تا بتوانند بهترین خدمات به شما عرضه کنند.

 

تعمیر فوری کولر گازی

برای تعمیر فوری کولر گازی در تهران همین حالا میتوانید از طریق شماره تلفن هایی که در پایین صفحه درج شده با ما تماس بگیرید .

ما در غرب ، شمال، شرق شمال و جنوب تهران به صورت تخصصی سرویس نصب و تعمیرات کولر گازی در انواع برندها ال جی سامسونگ و غیره را انجام می‌دهیم.

نصب و سرویس و تعمیر فوری کولر گازی مورد نیاز را برای مشتری با بالاترین کیفیت برای وی به ارمغان می آوریم.

از سرویس تا عیب یابی کولر گازی و تعمیرات آن توسط همکاران متخصص با تجربه ما در این مرکز انجام می شود.

با توجه به اینکه تعمیرکاران ما از دانش روز دنیا برای نصب ، سرویس و تعمیر کولر گازی برای انواع برندهای مطرح برخوردار هستند پس با خیال راحت میتوانید دستگاه خود را برای تعمیر و سرویس کولر گازی به ما بسپارید و بعد از انجام سرویس های لازم از خنکی آن به اندازه روز اول لذت ببرید.

از آنجا که رضایت مشتری از مهمترین نکات برای این مرکز است بنابراین تعمیرکاران ما با مسئولیت پذیری کامل و داشتن تخصص و تجربه خدمات مورد نظر شما عزیزان را انجام می‌دهند.

پس با خیال راحت به متخصصان ما برای نصب سرویس و تعمیر کولر گازی اعتماد کنید و نتیجه آن را ببینید.

اهمیتی ندارد که کولر گازی خود را از کجا خریده اید ، متخصصان با تجربه ما شارژگاز ، نصب ، سرویس و تعمیر کولر گازی را در استان تهران پشتیبانی می کنند.

خدمات ما شامل :

تعمیر فوری کولر گازی سامسونگ ، توشیبا ، میتسوبیشی و … است.

یونیک سرویس از بزرگترین و قدیمی ترین تعمیرگاه های مجاز کولر گازی در تهران است که سال ها در زمینه سرویس ، نصب و تعمیرات کولر گازی فعالیت می‌کند.

یکی از مشکلات شایعی که مشتریان کولر گازی درصد زیادی به خاطر آن با ما تماس می گیرد کمبود شارژ کولر گازی است.

مبردها مهمترین قسمت چرخه عملکرد کولر گازی هستند که نبود آن باعث اختلال در کولر گازی می‌شوند.

اگر سرما دهی کولر کاهش پیدا کند و یا روی لوله های پنل کولر گازی برفک بزند نشانه کمبود گاز کولر گازی است در این شرایط از یک تعمیرکار باتجربه بخواهید تا شارژ گاز کولر گازی شما را انجام بدهد.

کولرهای گازی برخلاف بقیه وسایل برقی برای راه اندازی و نصب باید حتماً توسط نصاب کولرگازی انجام شود چرا که از دو قسمت تشکیل شده است و این دو قسمت باید به صورت اصولی با رعایت نکات ایمنی حین انجام کار نصب کولر گازی انجام شود و این کار را باید متخصص انجام بدهد.

تعمیر کولرگازی در منزل

مهمترین مزیتی که یونیک سرویس دارد این است که شما لازم نیست که برای تعمیر کولرگازی به بیرون خانه خود بروید و دنبال یک تعمیرکار متخصص بگردید یا در صورتی که قطعات کولرگازی شما خراب شده باشد یا سوخته باشد تعمیرکاران کولرگازی ما میتوانند در سریع ترین زمان در منزل شما حاضر شوند و تعمیر کولرگازی در منزل را برای شما انجام دهند.

تعمیر انواع کولر گازی غرب تهران

تعمیر کولر گازی پرتابل

تعمیر کولر گازی پرتابل که برای سرمایش و گرمایش مکان های کوچک و مغازه های استیجاری کاربرد دارد تخصص ماست.  تعمیر کولر گازی پرتابل (قابل حمل) که اغلب دارای ظرفیت های پایین هستند توسط تعمیرکارن منخصص انجام می شود. این کولر ها دارای هیتر برقی بوده و به دلیل قابل حمل بودن آن کمپرسور و دیگر قطعات آن نظیرکندانسور و اواپراتور و فن همگی درون دستگاه جا سازی شده اند و تنها یک لوله برای انتقال گرما به بیرون وجود دارد.

تعمیر کولر گازی پنجره ای

اسم این کولر های گازی به این دلیل پنجره ای می باشد زیرا معمولا باید کنار پنجره یا در بالکن برای انتقال هوای گرم به بیرون قرار بگیرد و معمولا برای خنک کردن اتاق مورد استفاده است. در این مدل از کولر گازی تمامی قطعات از جمله کندانسور، اواپراتور، کمپرسور و کویل خنک کننده در یک جعبه قرار داده شده است. یونیک سرویس این مدل از اسپیلت ها را تعمیر می کند و دیگر نگران تعمیر کولر گازی پنجره ای خود نباشید.

تعمیرات کولر گازی ایستاده

ما متخصص تعمیرات کولر گازی ایستاده نیز هستیم این مدل از اسپیلت ها معمولا در فضاهای بزرگ مانند مساجد حسینه ها، آمفی تئاتر، سوله ها، سالن امتحانات و از این قبیل مکان ها استفاده می شود. این کولر های گازی یا همان اسپیلت ها قدرتمند بوده و تعمیرات اسپیلت هم برای آنها نیاز به تخصص تعمیرکار دارد. لازم به ذکر است که تعمیر کولر گازی ایستاده با نوع پرتابل متفاوت است. کولر گازی ایستاده دارای یونیت خارجی ( کندانسور بیرونی) است و ظرفیت های بالا همچون ۴۰ هزار btu   یا ۶۰  هزار btu   فضاهای بزرگ را خنک یا گرم می کنند.

تعمیر کولرگازی اجنرال

کولر گازی اجنرال از جمله برند های معتبر در بازار ایران میباشد که کیفیت بالای کولر های گازی اجنرال سبب رضایت بیشتر کاربران شده است. برند اجنرال از سال ۱۳۷۱ وارد ایران شده است  تعمیر کارانیونیک سرویس برای تعمیر کولرگازی اجنرال در مدل های مختلف آموزش دیده اند و هر روزه خود را با جدیدترین متد های روز دنیا برای تعمیر کولر گازی آپدیت میکنند. امروزه از کولر گازی اجنرال در مکان های مختلفی مانند کارخانجات ، فروشگاه ها ، بیمارستان ها و شرکت ها استفاده میشود و آنچه اهمیت دارد تعداد زیاد تعمیر کار زبده برای تعمیر کولر گازی اجنرال است. خوشبختانه تعمیرکاران یونیک سرویس با قیمت بسیار ارزان کار تعمیر کولر گازی اجنرال را بالاترین کیفیت برای شما انجام میدهند.

تعمیر کولرگازی اینورتر ال جی

ال جی از دیگر برند های معتبر و مشهور کولر گازی در ایران میباشد. در صورتی که کولر گازی اینورتر الجی شما خراب شود در آن کد اروری ظاهر میشود و در صورتی که نتوانستید ارور را برطرف کنید نیاز به تعمیر کار حرفه ای خواهید داشت. ما همه ی تعمیرکاران خود را با جدید ترین روش های تعمیر کولرگازی اینورتر ال جی آموزش داده ایم. مهمترین ویژگی یونیک سرویس در شرایط اقتصادی موجود ، تعمیر انواع کولرگازی ارازن تر از همه جاست. کافیست با ما تماس بگیرید و از قیمت استثنایی تعمیر کولر گازی ما سورپرایز شوید.

تعمیر کولرگازی میتسوبیشی

برند میتسوبیشی از برند هایی است که در چند سال اخیر طرفداران زیادی را در بازار ایران جذب کرده است. در صورتی که در تهران سکونت دارید و کولرگازی میتسوبیشی شما خراب شده است میتوانید از خدمات تعمیر کولرگازی میتسوبیشی ما با ۱۰% تخفیف بهره مند شوید. تعمیر کولرگازی میتسوبیشی نیاز به مهارت خاصی دارد و نباید این کار را به افراد نابلد بسپارید زیرا در آینده هزینه های بیشتری برای تعویض قطعات داخلی کولر گازی روی دست شما خواهند گذاشت.حتما برای انجام این کار نمایندگی تعمیرات کولرگازی را برای کار خود انتخاب کنید تا در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت آسیب کولر شما را برطرف کنند.

تعمیر کولر گازی ایوولی

اگر برای تعمیر کولر گازی ایوولی خود به دنبال یک مرز با سابقه و معتبر در تهران میگردید باید به شما بگوییم که یونیک سرویس با بیش از ۳۵ سال سابقه در زمینه تعمیرات کولر گازی در سراسر تهران آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است. تعمیر کولر گازی ایوولی باید توسط متخصصین انجام شود تا مدام خراب نشده و عمر مفید آن کاهش نیابد. تعمیرکاران ما برای تعمیر کولر گازی ایوولی در مدل هی مختلف آموزش دیده اند.

تعمیر کولرگازی وستینگهاوس در تهران

کولرگازی وستینگهاوس ، آمریکایی بوده که در چند سال اخیر توانسته جایگاه بالایی در میان برندهای معروف کولر گازی برای خود ایجاد کند. خوشبختانه در ساخت کولرهای گازی وستینگهاوس از بهترین قطعات استفاده شده است و همین امر سبب شده این نوع کولر گازی ها کمتر نیاز به تعمیر پیدا کنند.یونیک سرویس به عنوان معتبر ترین نمایندگی تعمیر کولرگازی وستینگهاوس در تهران میباشد که به محض تماس شما در کمتر از ۱ ساعت به محل شما اعزام شده و در سرع ترین زمان اقدام به تعمیر کولرگازی شما میکند.

تعمیر کولرگازی گری

کولرگازی گری یک برند چینی است که قیمت مناسبی داشته و در عین حال کیفیت بالایی دارد. این کولر های گازی در مدل های متنوع تولید شده اند و طراحی آن ها بسیار شکیل و زیبا است. در صورت ایجاد مشکل در کولر گازی گری ابتدا باید عیب یابی صحیحی انجام شود تا علت خرابی یافت شود. این کار تنها از عهده یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیر کولرگازی گری بر میاید. در صورتی که کار تعمیر کولر گازی گری خود را به افراد نابلد بسپارید باید هزینه بیشتری را بابت تعویض قطعات و تشخیص نادرست خرابی قطعات پرداخت کنید.  مهمترین کاری که میتوانید برای صرفه جویی در هزینه انجام دهید ای است که از نمایندگی تعمیر کولرگازی گری برای این کار کمک بگیرید. تعمیرکاران ما برای تعمیر انواع مدل های کولرگازی گری Gree آموزش دیده اند و رضایت مشتریان گواه کیفیت بالای تعمیرات کولرگازی توسط همکاران ما میباشد.

تعمیر کولر گازی آکس

تعمیر انواع کولر گازی از جمله مسائلی است که باید در هنگام انتخاب مرکز انجام امور خدمات تعمیرات کولر گازی در نظر داشته باشید. اینکه تعمیر کار تبحر کافی در زمینه تعمیرات انواع مختلف کولر کازی داشته باشد باعث میشود شما راحت تر به آن مرکز اعتماد کنید. خوش بختانه تعمیرکاران یونیک سرویس دارای حداقل ۲ سال سابقه در زمینه تعمیر انواع کولر گازی مانند تعمیر کولر گازی آکس هستند. شما میتوانید تنها از طریق یک تماس تلفنی بهترین تعمیرکار کولر گازی آکس را برای رفع مشکل در اختیار داشته باشید.

تعمیر کولرگازی حایر Haier

از دیگر خدمات یونیک سرویس آموزش تعمیر کاران با جدیدترین روش های تعمیر کولر گازی حایر است. ما از جدیدترین تجهیزات برای تعمیر و عیب یابی اسپلیت و کولر گازی استفاده میکنیم و تمام تلاش ما این است که خدمات تعمیر و عیب یابی در سریع ترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام شود.از دیگر خدماتیونیک سرویس تعمیر برند های مختلف میباشد. تعمیر برند های متنوع تنها از عهده تعمیرکاران ماهر و با تجربه برمیاید و خوشبختانه تمامی تعمیرکاران یونیک سرویس برای تعمیر انواع کولر گازی مانند تعمیر کولر گازی حایر آموزش دیده اند.

تعمیر کولر گازی تک الکتریک tech Electric

تعمیر کولر گازی تک الکتریک نیاز به تخصص و دانش کافی در این زمینه دارد. بهتر است این کار را به افراد نابلد و غیرحرفه‌ای نسپارید زیرا می تواند خسارات بیشتری روی دست شما بگذارند.یونیک سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر کولر گازی تک الکتریک در تهران به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات تعمیر کولر گازی به شما عزیزان می باشد. بهتر است بدانید بهره گیری از تخصص افراد حرفه ای برای تعمیر کولرگازی تک الکتریک هزینه اضافی برای شما نخواهد داشت که شما با پرداخت همان هزینه و با اطمینان بیشتر میتوانید مشکلات کولر گازی خود را برطرف کنید.

تعمیر کولر گازی هایسنس Hisense

کولر گازی هایسنس از برند های معتبر چینی میباشد که کیفیت بالایی داشته و توانسته در میان صدها برند کولرگازی در ایران جایگاه خوبی را به خود اختصاص دهد. در صورتی که کولرگازی هایسنس Hisense شما دچار ایراد شد و قصد تعویض قطعات و تعمیر کولر گازی را داشتید حتما از متخصصان نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس برای این کار کمک بگیرید. متاسفانه تعدادی از سود جویان بدون داشتن دانش لازم با تبلیغات زیاد خود را تعمیر کار کولر گازی هایسنس معرفی کرده اند و از این راه پول بیشتری از مردم بابت تعمیر و تعویض قطعات دریافت میکنند. در عیب یابی صحیح کولر گازی آن چه همیت دارد تشخیص درست است و اگر تشخیص به درستی صورت نگیرد هزینه های بیشتری برای تعمیر قطعات مختلف روی دست شما میگذارد. نکته دیگری که در تعمیرات انواع کولر گازی اهمیت دارد اورجینال و اصل بودن قطعات تعویض شده میباشد. اگر قطعه فیک برای شما کار گذاشته شود در آینده نزدیک دوباره خراب شده و هزینه های شما چند برابر میگردد.

تعمیر کولر گازی بوش

از دیگر کولر های گازی خارجی معتبر کولرگازی بوش میباشد که خوشبختانه رضایت بسیاری از مشتریان ما از این محصول بالا بوده و تعداد کم خرابی های کولر گازی بوش نیز گواه این مدعا میباشد. این محصول قدرت سرمایشی بسیار بالایی داشته و در مدت زمان بسیار کوتاهی محیط ساختمان را خنک میکند. یکی از مشکلات رایج در کولر گازی بوش باد گرم آن میباشد که در روز های گرم تابستان بسیار آزار دهنده است. خدمات تخصصی یونیک سرویس در زمینه تعمیر کولرگازی بوش تعمیر ترموستات ، برد کنترل اصلی ، برد کنترل دما، کندانسور و تعویض کلیه قطعات داخلی این محصول میباشد. دقت داشته باشید که پس از تعویض قطعات حتما برگه گارانتی را از تعمیرکاران تحویل بگیرید تا بتوانید از خدمات بیشتر ما با تخفیف ویژه بهره مند شوید. در هر صورت اگر این کولر گازی نیز دچار ایراد شده باشد باید به دنبال یک مرکز معتبر برای تعمیرات کولر گازی باشید زیرا تعمیرات کولر های گازی خارجی حساس بوده و کوچکترین اشتباه در تعمیرات میتواند هزینه های جبران ناپذیری روی دست شما بگذارد.

تعمیر کولر گازی کریر

تعمیر کولر گازی کریر carrier از دیگر خدمات منحصر به فرد یونیک سرویس میباشد که برای مشتریان عزیز با ۱۰% تخفیف انجام میشود. اگر صاحب کولرگازی کریر هستید پیشنهاد ما به شما این است که حتما هر ۶ ماه یکبار نسبت به سرویس دوره ای آن اقدام کنید. زیرا این کار از خرابی قطعات اصلی پیشگیری میکند و در عین حال سبب افزایش کارایی کولرگازی میگردد. اگر کولر گازی تان خراب شد مهمترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که از تعمیرکاران نمایندگی تعمیر معتبر برای این کار کمک بگیرید. این نمایندگی ها اعتبار بالایی داشته و در صورتی که قطعات داخلی کولرگازی خراب شده باشد از قطعات اصلی و اورجینال استفاده میکنند و اعتبار خود را به خطر نمی اندازند.

تعمیر کولرگازی گودمن GoodMan

امروزه استفاده از کولرگازی گودمن در بسیاری از مراکز تجاری و اداری رایج شده است و به یکی از ملزومات ساختمان ها تبدیل گردیده است. برای حفظ عملکرد و کارایی کولرگازی گودمن حتما برای سرویس دوره ای کولر گازی برنامه ریزی کنید. از مشکلاتی که ممکن است برای کولرگازی گودمن رخ دهد ایجاد صدا در حین کار کردن و یا نشتی آب میباشد. همچنین بیشتر مشتریان ما از خراب شدن کمپرسور کولرگازی گودمن ناراضی بودند. پیشنهاد ما به شما این است که در صورت هرگونه آسیب در قطعات داخلی و مشکلات جزیی برای رفع ایراد اقدام کنید و اجازه ندهید با گذشت زمان این ایراد به موتور و ترموستات آن آسیب جدی وارد کند. مهمترین ویژگی مرکزی که کار تعمیر کولرگازی گودمن شما را انجام میدهد، باید تخصص کافی تعمیرکاران و پشتیبانی از خدمات عرضه شده باشد. خوشبختانه در یونیک سرویس تمامی کارشناسان با جدیدترین روش های روز دنیا اقدام به تعمیر کولرگازی میکنند و رضایت ۱۰۰% مشتریان گواه تخصص کافی تعمیرکاران میباشد. شما میتوانید برای تعمیر کولر گازی گودمن تان با ما تماس بگیرید و از خدمات تعمیرات ما با قیمت استثنایی بهره مند شوید.

تعمیر کولر گازی کین الکتریک

کولر گازی کی الکتریک از دیگر مدل های رایج و با کیفیت در بازار ایران می باشد که استفاده از این نوع کولر گازی در مکان هایی مانند مراکز تجاری و شرکت ها بیشتر می‌باشد.یکی از مشکلاتی که ممکن است برای کولر گازی کین الکتریک رخ دهد کاهش سرمایش و یا ایجاد صدا در حین کار کردن می باشد. گاهی امکان دارد در اثر بروز خطا در کولر گازی کین الکتریک بر روی صفحه نمایشگر آن خطاهایی ظاهر شود که باید به سرعت برای رفع آن ارور اقدام کنید. از دیگر مشکلات رایج این کولر گازی باد گرم و نشتی آب از قسمت پنل داخلی می باشد. حتماً برای تعمیر کولر گازی کین الکتریک از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید. تعمیرات کولر گازی کین الکتریک در یونیک سرویس با ۱۰ درصد تخفیف برای مشتریان انجام می شود. به محض اولین تماس شما در کمتر از ۲ ساعت همکاران ما به محل شما اعزام شده و با کمترین هزینه اقدام به تعمیر انواع کولرگازی می‌کنند.

تعمیر کولر گازی پاناسونیک

از ویژگی های خاص کولر گازی پاناسونیک سرمایش سریع ساختمان و دارا بودن ریموت می باشد که سبب رضایت بسیاری از مردم گردیده است. امروزه قیمت انواع کولر گازی رشد زیادی داشته و این محصول روز به روز گران تر می شود پس منطق حکم می‌کند برای محصولی که هزینه زیادی پرداخت کرده‌اید راه حل هایی اندیشیده و نگذارید زود خراب شود. تعمیر به موقع قطعات داخلی کولر گازی پاناسونیک در افزایش طول عمر کولر گازی بسیار به شما کمک کرده و از خراب شدن موتور و برد این محصول پیشگیری می کند. در صورتی که کولر گازی پاناسونیک شما دچار ایرادات جزئی شد حتماً از یک تعمیرکار حرفه ای کولر گازی برای تعمیر کولر گازی پاناسونیک کمک بگیرید. پشت گوش انداختن تعمیرات جزئی کولر گازی می تواند هزینه های بیشتری را برای شما به بار آورد و باعث آسیب جدی به کولرگازی شود. برند پاناسونیک دارای مدلهای مختلفی در کولر گازی می باشد و شما باید مجموعه را برای تعمیرکولرگازی خود انتخاب کنید که با تعمیر انواع مدلهای این محصول آشنایی کامل داشته باشد. خبر خوب اینکه تمام تعمیرکاران یونیک سرویس برای تعمیر انواع مدل های کولر گازی پاناسونیک آموزش دیده اند و از جدیدترین روش ها و متدهای روز دنیا برای تعمیر استفاده می کنند.

تعمیر کولر گازی مدیا midea

امروزه استفاده از کولر گازی تنها به عنوان یک وسیله رفاهی مطرح نیست بلکه یکی از ملزومات زندگی ماشینی امروز شده است. تحمل یک روز گرم تابستانی بدون کولر گازی بسیار عذاب آور خواهد بود در صورتی که کولر گازی شما از کار افتاده باشد به سرعت به دنبال یک تعمیرکار کولر گازی حرفه ای خواهید بود. برند مدیا جزو برندهای نادر در بازار ایران می باشد و تعمیرکاران کمی در سطح ایران با تعمیر کولر گازی مدیا midea به طور کامل آشنایی دارند. در صورتی که تعمیرات کولر گازی مدیا شما توسط افراد غیر متخصص انجام شود خسارات زیادی به آن وارد شده و شما مجبور خواهید شد هزینه بیشتری بابت تعمیر آن بپردازید. پس بهترین راه حل این است که شما هر سال کولر گازی مدیا خود را بررسی کرده و تعمیر کنید و در زمان خرابی آن حتما به یک متخصص کولر گازی مدیا مراجعه کنید. یونیک سرویس با تکیه بر دانش تخصصی در زمینه تعمیرات انواع کولر گازی مدیا تعمیرات شمارا در سریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام خواهد داد.

تعمیر کولرگازی در محل

مهمترین عامل برای تعمیر کولرگازی که در زمان خراب شدن کولر گازی برای شما اهمیت پیدا میکند این است که شرکتی که در این زمینه ارائه خدمات انجام میدهد گزینه ارائه خدمات تعمیر کولرگازی در محل شما را داشته باشد. یونیک سرویس در زمینه تعمیر کولرگازی در محل در خدمت شما عزیزان می باشد و شما میتوانید با تماس با ما در کوتاهترین زمان ممکن از خدمات تعمیرکاران کولرگازی ما بهره مند شوید.

تعمیرات کولر گازی اسپلیت

تهران سرویسکار تمام برندهای اسپلیت را تعمیر می کند. برای تعمیر کولرگازی غرب تهران با ما تماس بگیرد.

به طور کلی کولر گازی های برند مانند کولر گازی اجرنال و کولر گازی های سامسونگ یا ال جی که دارای برند های معتبری می باشند دارای گارانتی تعمیر از سوی یونیک سرویس می باشد. البته خود یونیک سرویس نیز دارای نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ، نمایندگی تعمیر کولرگازی اجرنال و تعمیر کولر گازی ال جی می باشد. اما شرکت یونیک سرویس همچنین ارائه دهنده خدمات تعمیر کولر گازی های چینی و کره ای البته بدون گارانتی تعمیر می باشد. از جمله این برند ها می توان به مواردی مانند کولر گازی های میتسوبیشی، هیتاچی، مدیا، زمینس و های نس اشاره کرد.

با این حال خدمات تعمیر کولرگازی های شرکت یونیک سرویس به دو دسته با گارنتی تعمیر و بدون گارانتی تعمیر تقسیم می شود.

تعمیر کولر گازی با گارانتی تعمیر:

 1. تعمیر کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی
 2. تعمیر کولر گازی سامسونگ
 3. تعمیر کولر گازی جنرال
 4. تعمیرات کولر گازی ال جی
 5. تعمیر کولر گازی پاناسونیک
 6. تعمیر کولر گازی گری
 7. تعمیر کولر گازی بکو

تعمیرات کولرگازی بدون گارانتی تعمیر:

 1. تعمیر کولر گازی هیتاچی
 2. تعمیر کولر گازی زیمنس
 3. تعمیر کولر گازی مدیا
 4. تعمیر کولر گازی میتسوبیشی

البته باید بدانید که تعمیرات کولر گازی در برند های ذکر شده نیز که شامل گارانتی تعمیر نمی باشند همگی توسط بهترین تعمیر کاران ما به بهترین نحو انجام می شود و هیچگونه جای نگرانی از این بابت نیست. تنها دلیل این که گارانتی تعمیر شامل این برند ها نمی شود، پشتیبانی ضعیف این شرکت در ایران می باشد.

قیمت تعمیر کولرگازی

یونیک سرویس از کمترین سود برای ارائه خدمات استفاده میکند و تلاش میکند با تعمیر کولر گازی با مناسب ترین قیمت در جهت جلب رضایت شما مشتریان عزیز گام بردارد.قیمت تعمیر کولرگازی به عوامل مختلفی مانند برند کولر، نوع خرابی، قطعه آسیب دیده و غیره بستگی دارد. شما میتوانید با تماس با یونیک سرویس از مشاوره رایگان ما برای تعمیر کولر گازی و دریافت قیمت دقیق تعمیر کولر گازی تان برخوردار شوید.

خدمات تعمیر کولر گازی غرب تهران

خدمات تعمیر کولرگازی غرب تهران شامل دایره وسیعی از خدمات خواهد بود که قسمتی از آن در لیست زیر ذکر خواهد شد. برای مشاوره رایگان تعمیر کولرگازی غرب تهران با ما تماس بگیرد.

 • سرویس سالیانه اسپیلت و کولر گازی
 • شارژ گاز R۲۲ کولر گازی معمولی
 • شارژ گاز R۴۱۰ کولر گازی اینورتر
 • نصب کولر گازی
 • جابجایی کولر گازی
 • تعمیر برد اسپیلت معمولی و اسپیلت اینورتر
 • نشت‌ یابی و شارژ گاز
 • لوله‌ کشی توکار
 • تعمیر شیربرقی (تعویض شیربرقی)
 • تعمیر موتور فن (تعویض موتور برقی)
 • تعویض کمپرسور کولر گازی اینورتر و معمولی
 • تأمین تمام قطعات کولر گازی (اینورتر ومعولی) تمامی برندهای معتبر و معروف
 • تعمیر کولر گازی اینورتر
 • تعمیر کولر گازی کم مصرف
 • تعمیر کولر گازی دوتیکه (اسپیلت)
 • تعمیر داکت اسپیلت
 • تعمیر چیلر
 • تعمیر کولر گازی پرتابل (قابل‌حمل)
 • تعمیر کولر گازی یک‌تیکه یا پنجره‌ای
 • تعمیر کولر گازی ایستاده
 • تعمیر کولر گازی کم‌مصرف (اینورتر)

سوالات متداول

هزینه تعمیر کولر گازی در تهران چقدر است ؟

هزینه تعمیرات کولر گازی به قطعه معیوب و میزان خرابی بستگی دارد. به طور میانگین هزینه تعمیر کولر گازی در تهران از ۵۰/۰۰۰ تومان آغاز شده و تا ۳۵۰/۰۰۰ تومان متغیر میباشد.

مناطق تحت پوشش تعمیرات کولر گازی در یونیک سرویس کجاست ؟

تهران سرویسکار با افتخار به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات تعمیرات کولر گازی در شرق،غرب،شمال و جنوب تهران و کرج در کوتاهترین زمان ممکن است.

آیا تعمیر کولر گازی دریونیک سرویس گارانتی دارد ؟

تمامی خدمات تعمیرات در یونیک سرویس دارای ۱۲۰ روز یا دو ماه گارانتی میباشد. این نشانه تعهد کاری ما نسبت به مشتریان عزیزمان است.

چقدر طول میکشد تعمیرکار کولر گازی به محل اعزام شود ؟

از زمان تماس شما در کمتر از ۲ ساعت نزدیکترین تعمیرکار کولر گازی به محل شما اعزام شده و با جدیدترین روش های تعمیرات کولر گازی مشکلات دستگاه شما را برطرف میکند.

Call Now Buttonتماس با ما