نکات مهم در تعمیر پکیچ های دیواری و زمینی

پکیج ها دستگاه های گرمایشی بسیار کاربردی هستند که امروزه در اغلب منازل و… مورد استفاده قرار می گیرند. سیستم پکیج ها بسیار حساس بوده و با مشکلات زیادی رو به رو می شوند. به دلیل پیچیدگی های این دستگاه لازم است تعمیر پکیج دیواری تنها توسط افراد متخصص انجام شود. متخصصان واحد تعمیر پکیج دیواری ابتدا این دستگاه را عیب یابی کرده و در مدت زمانی کوتاه کلیه ی عیوب آن را برطرف می کنند.

نکات مهم در تعمیر پکیچ

یکی از مهم ترین و اساسی ترین نکات در زمینه ی تعمیر پکیج استفاده از نیروی متخصص و حرفه ای تعمیراتی می باشد. متخصصان حرفه ای به تمامی ترفند های تعمیراتی مسلط بوده و در مدتی کوتاه می تواند تمامی مشکلات این دستگاه را برطرف کند. از دیگر نکات مهم در تعمیر پکیج تعویض قطعات آسیب دیده ی پکیج با نمونه های اورجینال می باشد. در صورتی که برای تعمیر پکیج از نمونه های ارزان قیمت و تقلبی استفاده کنید دستگاه شما در فواصل زمانی کوتاه مدت دچار مشکل شده و به تعمیر نیاز پیدا می کند.

عیب یابی و تعمیر پکیج

عیب یابی پکیج از مهم ترین مراحل در فرآیند تعمیرات پکیج به شمار می رود. مهندسان واحد یونیک سرویس به دقت دستگاه را عیب یابی کرده و سپس تعمیرات آن را اعمال می کنند. مهم بودن عیب یابی به جهتی است که کمک میکند قطعه ی معیوب به درستی شناسایی شده و تعمیرات نتیجه ی مطلوب داشته باشد . در صورتی که عیب یابی پکیج به درستی انجام نشود مشکلات دستگاه همچنان برقرار بوده و اختلال ها در آن ماندگار خواهد بود.

یکی از مشکلات پکیج ها عدم هواگیری درست این دستگاه می باشد. نشت آب از پکیج نیز یکی دیگر از مشکلات رایج پکیج ها به شمار می رود. تعمیر این مشکلات به مهارت و تخصص بالا نیاز داشته و در صورتی که این اختلالات در دستگاه به وجود آمده تنها را ه حل برای رفع ان ها مراجعه به نیروی متخصص در واحدیونیک سرویس تعمیرات پکیج می باشد.

تعمیر پکیج را به متخصصین یونیک سرویس بسپارید

نصب اصولی پکیج دیواری برای کارکرد دستگاه در بهینه ترین حالت و بیشترین راندمان حرارتی و نیز جلوگیری از برخی مشکلات متداول پکیج، الزامیست که باید توسط متخصص انجام گیرد. این کار معمولا توسط متخصصین انجام شده و جزو خدمات پس از فروش می باشد.

اما سرویس پکیج متفاوت است و جهت شناسایی مشکلات و ایرادات جزئی پیش از آنکه به مساله جدی بدل شوند، لازم بوده و به حفظ عملکرد پکیج شما در حالت کارکرد بیشینه خود کمک می کند. البته لازم است تا سرویس پکیج نیز توسط متخصصین انجام گیرد تا نتیجه مطلوب حاصل شود. پس از بروز مشکل و خرابی دستگاه نیز، بلافاصله تعمیرات پکیج خود را توسط متخصص آن انجام داده و از تشدید مشکل و گسترش آن جلوگیری کنید.

با بیش از هزاران تعمیر پکیج موفق ثبت شده در یونیک سرویس برای انواع مدل ها و ظرفیت های پکیج دیواری و زمینی متخصصین ما با هر گونه مشکل احتمالی در پکیج شما آشنایی کامل داشته و رفع آنان را به صورت تضمینی انجام خواهند داد. متخصص پکیج در یونیک سرویس با کمک دانش تخصصی به روز خود و تجربه و تسلط بالا در انجام هر گونه خدمات پس از فروش از جمله نصب، سرویس و تعمیر پکیج شما، در کمترین زمان و بر طبق اصول و استانداردهای روز دنیا به دستگاه شما رسیدگی خواهد نمود.

انتخاب یونیک سرویس تصمیم درست شما خواهد بود، چرا که ما بهترین افراد دارای صلاحیت را در اختیار شما قرار داده ایم!

نگران تعمیر پکیج خود نباشید

ما ارزش دستگاه شما را به خوبی می دانیم و از نگرانی و عدم اطمینان شما کاملا آگاهیم. بسیاری از تعمیرکاران در عوض رفع مشکل، به تشدید آن و خسارت به دستگاه نیز دست می زنند که همه اینها ناشی از نبود و یا کمبود تخصص است. به همین دلیل با بیمه پکیج دیواری شما در طول تعمیرات آن، خیال شما را آسوده خواهیم کرد. علاوه بر این، در پایان تعمیرات پکیج و به نشانه تضمین کیفیت خدمات خود، با اعطای گارانتی معتبر چند ماهه به شما، تعهدمان در قبال خدمات انجام شده را ثابت می کنیم.

مشکلات متفاوتی ممکن است برای پکیج دیواری اتفاق بیوفتد، از جمله:

  •  پکیج هر چند دقیقه یا هر چند ساعت یکبار خاموش می شود
  •  پمپ آب پکیج دچار مشکل شده است
  •  برد الکتریکی ایراد دارد
  •  صفحه نمایش خاموش شده و دکمه ها کار نمی کنند
  •  کد خطا یا ارور ظاهر شده و از بین نمی رود
  • از زیر پکیج آب می چکد
  • و…

در صورتی که این موارد یا مشکلات دیگری را در پکیج خود مشاهده کردید، بلافاصله با یونیک سرویس تماس بگیرید. متخصصین ما صرف نظر از مدل و ظرفیت پکیج شما، هر گونه مشکل دستگاه را به صورت تضمینی برطرف می کنند. همچنین، امکان تعمیر برخی قطعات به جای تعویض آنان وجود دارد که با توجه به در اولویت قرار داشتن تعمیر قطعات، این امر علاوه بر افزایش عمر مفید دستگاه شما به کاهش هزینه تعمیر پکیچ شما نیز می انجامد.

فقط یک تماس کافیست که از طریق این با ما تماس بگیرید و به کارهای دیگرتان برسید

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Call Now Buttonتماس با ما